Ten katalog wykorzystuje pliki cookies w celu polepszenia funkcjonalności oraz statystyki. ZAMKNIJ

Katalog

Rodzaj folii
Materiał folii
Widoczne znaki
Znaki dekonspirujące
Kolor folii
Powierzchnia folii
Grubość
Transfer kleju
Temperatura aplikacji
Odporność na temperatury
Druk kodów 1D 2D
Przewodzenie prądu

Informacja

Tagi

PLOMBY VOID MOCNE

Plomby wykonane z mocnych samoprzylepnych folii zabezpieczających (PET), charakteryzujących się zmianami pojawiającymi się przy każdej próbie odklejania najczęściej jest to napis "VOID" jednakże mogą to być inne napisy lub figury geometryczne.
Główne zastosowania plomb z tego rodzaju folii to zabezpieczanie gwarancyjne i serwisowe sprzętu komputerowego, elementów elektronicznych, podzespołów, obudów urządzeń, sprzętu elektronicznego i AGD, przesyłek, teczek z dokumentami, drzwi do pomieszczeń i innych.

Do doboru folii oraz wymiarów plomby zapraszamy do naszego katalogu naklejki-plombowe.pl

PLOMBY VOID MOCNE Jest 9 produktów.

Podkategorie

  • HOLOGRAFICZNE

    Plomby z folii holograficznych najtrudniej podrabialnych i nie dających się skanować. Szczególne właściwości tych folii oraz charakterystyczny wygląd plomb z nich wykonanych ostrzegają przed odklejeniem i predysponują ją do naklejania na wyroby szczególnie podatne na fałszerstwo.

  • SREBRNE MOCNE

    Plomby z mocnych folii plombowych typu VOID w kolorach srebrnych. Na foliach matowych jest możliwość druku kodów kreskowych a powierzchnia umożliwia pisanie długopisem lub pisakami na folię, kontrastowych i czytelnych napisów.

  • BIAŁE MOCNE

    Plomby z mocnych białych folii plombowych VOID z poliestru. posiadają duży połysk i nadają się do druku kodów kreskowych o dużej gęstości, Folie te nie przewodzą prądu elektrycznego co umożliwia stosowanie ich na płytkach drukowanych.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów