Ten katalog wykorzystuje pliki cookies w celu polepszenia funkcjonalności oraz statystyki. ZAMKNIJ

Katalog

Rodzaj folii
Materiał folii
Widoczne znaki
Znaki dekonspirujące
Kolor folii
Powierzchnia folii
Grubość
Transfer kleju
Temperatura aplikacji
Odporność na temperatury
Druk kodów 1D 2D
Przewodzenie prądu

Informacja

Tagi

PLOMBY SPECJALNE

Plomby o szczególnych właściwościach do zastosowań specjalnych.

PLOMBY SPECJALNE Jest 3 produktów.

Podkategorie

  • PLOMBY BEZ TRANSFERU...

    Plomby ze specjalnych folii umożliwiających częste zabezpieczenie przedmiotów i obiektów w tym samym miejscu np. drzwi pomieszczeń, okien, szaf z każdego rodzaju materiału. Po odklejeniu plomba nie powinna pozostawić żadnych napisów ani kleju.

  • PLOMBY TOTALNY...

    Plomby typu VOID z mocnego poliestru PET o specjalnych właściwościach kleju umożliwiającego zabezpieczenie opakowań z tektury lub podobnych materiałów o warstwowej strukturze. Po odklejeniu całość kleju zostaje na opakowaniu wraz z ze znakami destrukcyjnymi, na plombie pozostaje negatyw tych znaków. Plomba nie daje się powtórnie użyć.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Plomby z folii nie pozostawiającej kleju po odklejeniu pomimo pokazania napisów VOIDOPEN po tej czynności. Zastosowanie w miejscach gdzie istnieje konieczność wielokrotnego lub częstego zabezpieczenia np. drzwi, szafy pancerne, szafy ze środkami farmakologicznym, baki samochodów i.t.p.

  • Plomby z folii typu VOID o srebrnym aluminiowym kolorze, pozostawiającej przy odklejaniu całość kleju wraz z napisem VOID na powierzchni. Odklejona plomba nie da się powtórnie nakleić a negatyw napisu "VOID" jaki na niej pozostaje jest świadectwem jej odklejenia. Zastosowanie do zabezpieczenia kartonów i opakowań z tektury falistej także z mikrofali oraz...

  • Plomby z zielonej folii nie pozostawiającej kleju po odklejeniu pomimo widocznych napisów VOIDOPEN na plombie. Zastosowanie w miejscach gdzie istnieje konieczność wielokrotnego lub częstego zabezpieczenia np. drzwi, szafy pancerne, szafy ze środkami farmakologicznym, baki samochodów i.t.p. Zielony kolor tych plomb jest zawsze widoczny na powszechnie...

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów