Ten katalog wykorzystuje pliki cookies w celu polepszenia funkcjonalności oraz statystyki. ZAMKNIJ
PLOMBY SPECJALNE

Plomby o szczególnych właściwościach do zastosowań specjalnych.

PLOMBY SPECJALNE Jest 3 produktów.

Podkategorie

  • PLOMBY BEZ TRANSFERU...

    Plomby ze specjalnych folii umożliwiających częste zabezpieczenie przedmiotów i obiektów w tym samym miejscu np. drzwi pomieszczeń, okien, szaf z każdego rodzaju materiału. Po odklejeniu plomba nie powinna pozostawić żadnych napisów ani kleju.

  • PLOMBY TOTALNY...

    Plomby typu VOID z mocnego poliestru PET o specjalnych właściwościach kleju umożliwiającego zabezpieczenie opakowań z tektury lub podobnych materiałów o warstwowej strukturze. Po odklejeniu całość kleju zostaje na opakowaniu wraz z ze znakami destrukcyjnymi, na plombie pozostaje negatyw tych znaków. Plomba nie daje się powtórnie użyć.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Plomby z folii nie pozostawiającej kleju po odklejeniu pomimo pokazania napisów VOIDOPEN po tej czynności. Zastosowanie w miejscach gdzie istnieje konieczność wielokrotnego lub częstego zabezpieczenia np. drzwi, szafy pancerne, szafy ze środkami farmakologicznym, baki samochodów i.t.p.

  • Plomby z folii typu VOID o srebrnym aluminiowym kolorze, pozostawiającej przy odklejaniu całość kleju wraz z napisem VOID na powierzchni. Odklejona plomba nie da się powtórnie nakleić a negatyw napisu "VOID" jaki na niej pozostaje jest świadectwem jej odklejenia. Zastosowanie do zabezpieczenia kartonów i opakowań z tektury falistej także z mikrofali oraz...

  • Plomby z zielonej folii nie pozostawiającej kleju po odklejeniu pomimo widocznych napisów VOIDOPEN na plombie. Zastosowanie w miejscach gdzie istnieje konieczność wielokrotnego lub częstego zabezpieczenia np. drzwi, szafy pancerne, szafy ze środkami farmakologicznym, baki samochodów i.t.p. Zielony kolor tych plomb jest zawsze widoczny na powszechnie...

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów